Українські артисти завітали до оборонців Миколаєва - НГУ

До миколаївських нацгвардійців завітали артисти студії «Квартал 95» та автори пісень Андрій Головань, Ріаnобой та MONATIK.

Кажуть, що сміх продовжує життя, і це сто відсотків правда. Наразі коли понад рік триває повномасштабне вторгнення, приємні емоції військовослужбовцям вкрай необхідні. Отримати позитивні враження важливо для психологічного розвантаження. Це допомагає військовим бути більш стійкими до стресів. 

“Ми являємося музичною та арттерапією для наших героїв, воїнів та людей, що переживають наслідки повномасштабного вторгнення. Ми дякуємо вам за можливість перед вами виступати, та дарувати позитивні емоції. Дякуємо за Україну!”- висловив слова подяки Дмитро MONATIK.

В концертному залі були присутні військовослужбовці Національної гвардії, ДСНС, представники медичних закладів, ЗСУ та їх сім’ї. Всі запрошені були у захваті від виступів артистів, після кожного лунали гучні оплески та “Браво!”.

“Ми дуже вдячні що зірки завітали до нас, вони подарували нам свій час і талант. Такі виступи допомагають відволіктись від буденних справ та підіймають бойовий дух. Ще було дуже приємно, коли після закінчення концерту, ми мали змогу сфотографуватись з ними та взяти автограф», – поділився враженнями гвардієць 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного ОТО НГУ Владислав.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту