«Україна пам’ятає!»: у столиці вшанували пам’ять героїв-спецпризначенців - НГУ

За ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру та Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України спільно з представниками Департаменту організації діяльності МВС України було проведено «Вечір пам’яті загиблих військовослужбовців ОЗСП Омега».

Заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Олег Сахон, рідні, бойові побратими, друзі та ветерани підрозділу віддали шану полеглим героям. Вечір пам’яті розпочався з виконання Державного гімну України та хвилиною мовчання.

«Хай горять свічки, як болючий щем про наших героїв, які навічно стали ангелами. Найвищою нагородою тих, хто уцілів, – є життя, а для загиблих – пам’ять. Вічна пам’ять Героям нашого часу. Військовослужбовці спецпідрозділу «Омега» поклали своє життя на вівтар Перемоги, священної Перемоги України. Сьогодні ми їх згадуємо, шануємо, пам’ятаємо! Ми в безоплатному боргу перед ними», – зазначив  ведучий заходу Олексій Скляр.

На вечорі пам’яті гвардійці й близькі згадали ім’я, життєвий шлях та подвиг кожного героя спецпідрозділу, який загинув виконуючи свій обов’язок.

До всіх присутніх звернувся перший заступник Центру спеціального призначення полковник Костянтин Корніцкий:

«Наші підрозділи залишаються найкращими та найефективнішими підрозділами Нацгвардії. Починаючи з 2014 року особовий склад Центру спеціального призначення одним із перших взяв у руки зброю і став на захист нашої незалежності та суверенітету. З повномасштабним вторгненням, багато тих,  хто встиг вже спокійно поринути, як ми кажемо, в цивільне життя, хто доглядав дітей та батьків, повернулися назад до лав. У підрозділах спеціального призначення вони взяли у руки зброю, щоб захистити свою землю від ворога. Від всього особового складу Центру спеціального призначення хочу висловити рідним загиблих слова співчуття. Ми схиляємо голови перед батьками, дружинами та дітьми, братами й сестрами, які втратили найдорожчих людей. Вони назавжди залишаться живими у наших серцях, у нашій пам’яті».

Згадати та подякувати за подвиги наших воїнів своїми виступами прибули Заслужені та Народні артисти України. Дякуємо їм за самовіддачу, підтримку та підняття бойового духу.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту