Нацгвардійці навчали школярів надавати до медичну допомогу - НГУ

За сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва вже вкотре проведено заняття з до медичної підготовки для старшокласників київських шкіл.

Сьогодні, коли вороги цинічно обстріляли медичний заклад у Дніпрі, стає більш актуальним  збереження життя і здоровʼя наших громадян. Школярі із зацікавленістю і розумінням ситуації слухали настанови бойового медика на позивний «Байкер», практично напрацьовували навички накладання турнікетів, зупинки кровотечі та інше.

«Я розумію, що сьогодні навіть діти у нашій країні повинні вміти рятувати себе та ближніх, адже, ця війна вчить усіх українців бути свідомими та відповідальними до свого життя. Наша нація повинна вистояти, і завдяки гвардійцям ми це обов’язкового досягнемо. Дякую за їхні знання, які вони передають нам», – поділилася після заходу школярка Юля.

Наостанок, начальниця групи цивільно-військового співробітництва ІВЦ Алла Клачко розповідала дітям про можливості здобуття майбутньої професії офіцера у вищих навчальних закладах Національної гвардії України.

Перейти до вмісту