У Києві пройшов перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок - НГУ

1 червня, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, у Національній бібліотеці України пройшов перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок.

Молитовні сніданки були започатковані у США, а давність такої традиції триває вже понад 70 років. Молитовні сніданки – це в першу чергу місце єднання духовних лідерів, політиків та громадськості.

«В Україні таку традицію започаткували з 2000 року, проте ці заходи стали найбільшими у Європі. Більш того, сьогоднішній захід, це перший молитовний сніданок дітей, і не тільки в Україні, але взагалі у світі. Ми сподіваємося, що сьогодні ми започатковуємо нову традицію, і вже наступного року,1 червня, ці заходи пройдуть по всім бібліотекам України. Оскільки дитяча молитва чиста і легка у своєму сходженні до Бога! Мабуть, тому у наших діток є привілейований зв’язок зі Спасителем», – розповіли ведучі заходу.

Перед початком заходу всі присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання. Урочисту частину відкриття заходу почали із виконання Державного Гімну.

Під час заходу запрошеним гостям дарували свою творчу енергію дитячий гурт «Нотки», заслужені артисти України та видатні письменники, а духовні представники разом з дітьми читали молитви на захист наших дітей.

«За що ми боремося? – За наше майбутнє. А що є наше майбутнє? – Це наші діти. Сьогодні як ніколи раніше у День захисту дітей, значення захисту набуває «військового» значення, адже ми щодня захищаємо дітей від вчинків викривлених душею людей», – висловився офіцер Головного управління НГУ підполковник Віталій Сиротенко.

«А з іншого боку: молитва дітей – це не тільки їх захист, а водночас захист для кожного українського захисника!» – додала офіцер Іміджево-видавничого центру старший лейтенант Олександра Зернова.

Перейти до вмісту