Гвардійські «СІМІСи» доправили «бокси турботи» побратимам на передову - НГУ

Коли йдеться про війну, завжди є два поняття: фронту і тилу. Поки наші захисники зі зброєю в руках боронять та захищають нашу Україну, у тих хто в тилу є, так би мовити, свої «бойові завдання» – не залишатися осторонь! Іноді здається, що змінити цю безвихідь неможливо, але все ж ми здатні принести радість, світло і дати надію.

Тому офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ спільно з офіцерами сіміками спецпідрозділу «ОМЕГА» та військовослужбовцями військової частини 3077 до військових підрозділів Національної гвардії України було направлено «коробки турботи». До їх збору були долучені волонтери, військові, медики, прихожани церков.

«Ми веземо нашим героям засоби гігієни, вітаміни, ліки, смаколики, дитячі малюнки, котрі з величезною любовʼю передали нам вихованці Дитячої художньої школи. Українці непереможні, тому що ми – разом!», – наголосила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ, підполковник Алла Клачко.

Наближаємо нашу перемогу разом!

Перейти до вмісту