Нацгвардійці долучились до благодійної громадської ініціативи на підтримку мешканців Херсонської області – «рятуємо Херсон разом!» - НГУ

За ініціативою офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України протягом минулого тижня за підтримки освітніх закладів міста Києва, небайдужих громадян та благодійних організацій було організовано збір гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих від підтоплень районів Херсонщини.

 

З перших годин трагедії військовослужбовці Національної гвардії України долучившись до рятувальних заходів продовжують надавати допомогу цивільному населенню, забезпечуючи при цьому евакуацію людей, надання медичної допомоги, проведення пошуково-рятувальних операцій, рятування тварин, а також забезпечуючи продуктами громадян, які по тим чи іншим причинам не можуть покинути власні домівки.

 

«Національна гвардія України не вперше допомагає херсонцям, адже захист та підтримка цивільного населення  завжди залишатиметься в пріоритеті наших завдань. Гуманітарна допомога, яку ми отримуємо та доставляємо від українських і міжнародних організацій, небайдужих громадян та освітніх закладів міста Києва – це найменше, чим Національна гвардія України може зарадити людям, які переживши російську окупацію, продовжують знаходитись в епіцентрі постійних обстрілів та найбільшої техногенної катастрофи у Європі внаслідок руйнування російськими військами Каховської ГЕС», – зазначила начальник групи забезпечення заходів ЦВС, підполковник Алла Клачко.

 

Гуманітарна допомога, яку нацгвардійці зібрали для потреб цивільного населення включає продукти харчування, корм для тварин, засоби гігієни, ліки та інші необхідні речі у повсякденному побуті. Питання розподілу гуманітарної допомоги у постраждалих районах буде покладено на один з підрозділів Національної гвардії України, що забезпечує проведення евакуаційних та рятувальних заходів на Херсонщині.

 

 

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту