Гвардійські «CIMICи» допомагають з «боксами турботи» для поранених військовослужбовців - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва доправили медикаменти до фонду «Ми з України» з метою комплектування коробок турботи для військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних Сил України.

«Ці речі першої необхідності для наших захисників, які втрачають здоров’я на війні. Я відчув на собі наслідки російської окупації і не можу стояти осторонь проблем, з якими щодня стикаються українські солдати», – розповів приватний підприємець Євген Олексієнко, корінний житель міста Буча, який пережив російську окупацію.

Гуманітарну допомогу він передав фонду «Ми з Україною», який формуватиме коробки турботи для військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію. До коробок турботи входять засоби гігієни, речі першої необхідності, медикаменти та продуктові набори.

«Ми співпрацюємо з багатьма фондами, що опікуються військовослужбовцями, які частково втратили здоров’я під час війни. Їх допомога дуже важлива і необхідна. Наші воїни дуже вдячні усім небайдужим за теплоту та турботу», – зазначив майор Руслан Дорохов.

Довідково: Міжнародний благодійний фонд «Ми з України» створено через місяць після початку повномасштабного воєнного вторгнення РФ на територію України.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту