Військові хіміки та медик 27 Печерської бригади НГУ провели тренінги в столичних закладах освіти - НГУ

У рамках співпраці офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації наші гвардійці зустрілись зі вчителями предмета «Захист України» та керівниками гуртків «Сокіл-Джура».

Військовослужбовці взводу РХБЗ 27 Печерської бригади надали освітянам теоретичні та практичні знання, які допоможуть вижити та мінімізувати ризик ураження під час радіохімічної загрози. Також, під час заняття було переглянуто й особливості захисту для дітей.

Як наголошує хімік-розвідник на псевдо «Студент»:

«Керуйтесь своїми знаннями про навколишній світ та елементарним розумінням хімії чи фізики. Це може врятувати життя. Головне до всього підходити з «включеним» розумом».

Своєю чергою бойовий медик бригади Олександр Корнійчук з позивним «Байкер» провів тренінг з невідкладної медичної допомоги. Гвардієць розповів про ефективні методи зупинки кровотечі. Використовуючи штучну кров та спеціальні макети, медик наочно, а головне ефектно, продемонстрував як поводиться людина під час значної кровотечі й чому важливо якомога швидше її зупинити.

«Існує такий вислів: «У житті кожної людини є місце подвигу, але бажано триматись від цього місця подалі». Оскільки ми українці й в нашій країні війна, ми не можемо стояти осторонь, коли людині зле або вона потребує допомоги. Я прошу вас: не потрібно це ігнорувати, робити селфі чи безпорадно чекати на медика, необхідно робити те, що вже знаєте. Ваша задача – врятувати життя. Робіть це безпечно. Слава Україні!», – звернувся до освітян Байкер, підбивши підсумки заняття.

Робимо все, щоб наше суспільство було обізнане та знало як зберегти своє життя та життя свого оточення.

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту