Учні та викладачі Запорізького коледжу відвідали поранених бійців - НГУ

Студенти та викладачі одного з коледжів Запоріжжя відвідали поранених нацгвардійців, які проходять лікування та реабілітацію у місцевих медичних закладах. Ця ініціатива стала символом підтримки та вдячності захисникам, які боронять рідну землю від російських окупаційних військ.

Під час візиту студенти та викладачі передали пацієнтам теплі слова підтримки та гостинці. Серед подарунків були солодощі, фрукти та необхідні речі для щоденного використання.

Для військових цей візит став неабияким моральним підкріпленням. Спілкування з молоддю та викладачами допомогло їм відчути підтримку з боку суспільства і додало віри у власні сили на шляху до одужання. Деякі з бійців поділилися своїми історіями, що стало важливим життєвим уроком для студентів.

Відвідини завершилися теплими обіймами, словами вдячності та обіцянками знову зустрітися. Учні наголосили, що не зупинятися на досягнутому та продовжуватимуть підтримувати тих, хто боронить Батьківщину.

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише згуртування, взаємодопомога допоможуть нам перемогти. Підтримуємо один одного у нелегкий для України час!

У єдності сила! 

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту