Гвардійці спільно з волонтерами та школярами відвідали поранених воїнів - НГУ
Напередодні Світлого Христового Воскресіння офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з волонтерами, учнями 23 та 276 столичних шкіл привітали з Великоднем воїнів у лікувальних закладах.
«Великдень – свято, яке наповнене радістю, надією та вірою у нове життя. Для нас, учасників війни, воїнів які отримали поранення, воєнний час може здаватися темною порою. Проте, світле свято Великодня принесло в наше життя нові промені надії і віри у майбутнє. Велика подяка нашим надзвичайно важливим друзям – волонтерам. Ваша невтомна праця, ваша любов та турбота вкладається в кожну подаровану усмішку та кожне сповнене надією слово. Ви – наші справжні ангели, які несуть радість та підтримку у наші серця. Дорогі школярі, ваші листи та малюнки, наповнені теплом та ласкою, досягають наших душ та надихають нас. Ваша любов та підтримка дають нам силу та енергію для подолання будь-яких випробувань. Щиро дякуємо вам за вашу доброту та відкриті серця», - звернувся до присутніх військовий на позивний «Барс».
 
«Свято Великодня – це час, коли ми знову відчуваємо себе часткою великої родини. Хай це світле свято принесе у ваші серця нове життя, наповнене любов'ю, радістю та надією. Нехай кожен день дарує вам все нові перемоги. Спільно ми сильніші, а наша надія – непереможна. Дякую вам, наші мужні воїни за невичерпну силу духу», - промовила начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.
Перейти до вмісту