У Запоріжжі волонтери передали авто для нацгвардійців - НГУ

Чергова допомога для однієї із військових частин надійшла від Рокитнянського колективного автотранспортного підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю «Політехніка», благодійної організації «БФ «Гілка оливи» та громадської організації «Белуга ЮА». Всі автівки пройшли технічне обслуговування та готові допомагати бійцям боронити нашу державу.

Командир бригади Андрій Бєляєв зазначив, що така допомога є дуже доречною. На знак вдячності він передав волонтерам подяки від військової частини за підтримку українського народу у боротьбі з російською агресією, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, активну благодійну і гуманітарну діяльність.

«Весь український народ об’єднався заради однієї мети – Перемоги над ворогом. Завдяки допомозі, яку надавали та продовжують надавати органи влади, волонтери та активісти, ми втримали ворожу навалу й обов’язково переможемо!» – зауважив командир.

Дякуємо усім, хто впродовж цих 356 днів підтримує Україну та наших захисників. Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту