Нацгвардійці отримали велику партію сучасної захисної амуніції - НГУ

В Запорізькій області щодня точаться запеклі бої. Ворог намагається розширити кордони окупації, але наші захисники мужньо та героїчно борються за кожен сантиметр української землі. Щоб підсилити їхню міць, компанія  “Метінвест” передали бійцям черговий важливий вантаж – 3000 бронежилетів.

«Сьогодні для бійців Національної гвардії України міста Запоріжжя ми передаємо чергову партію бронежилетів, які сертифіковані та мають клас захисту 4+. Ми не зупиняємося на цій кількості. Всі інші підрозділи як Національної гвардії України, так і МВС України в цілому будуть системно отримувати допомогу від Метінвест», – зазначив операційний директор “Матінвесту” Олександр Мироненко.

Сучасна амуніція, яка вже показала свою надійність у бою, допомагатиме захисникам нищити ворога. Перевага засобів захисту в тому, що вони досить легкі, водночас надійні та міцні. Це допоможе військовим бути маневреними на полі бою та працювати ефективніше.

«Це дуже вагомий вклад в розбудову нашої безпеки, а в першу чергу, захист особового складу. Звичайно, коли бійці впевнені у своїй захисній амуніції, вони набагато ефективніше виконують бойові завдання», – прокоментував командир запорізької бригади полковник Андрій Бєляєв.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Холоди минуть, ми здолаємо ворогів, а наші захисники повернуться додому. Працюємо разом на скорішу Перемогу України!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту