У Запоріжжі родина загиблого гвардійця-захисника отримала орден «За мужність» - НГУ

Українська армія – це тисячі бійців, які щодня й щоночі доводять, що Україну не здолати, а наш народ не підкорити. Однак ми знаємо, що за кожним здобутком наших Сил оборони, за кожним метром звільненої території держави – пролита кров і втрачені життя Героїв.

Молодший сержант Ульяшин Віталій Васильович загинув у березні 2022 року, мужньо обороняючи Маріуполь. Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, гвардійця нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно). Державну відзнаку, яка є символом вшанування подвигу і пам’яті Героя передали його сім’ї.

«Віталій вважав, що це його обов’язок – захистити тих, кого любить. Загинув він справжнім Героєм, який віддав своє життя, рятуючи побратимів та захищаючи Україну від окупантів. Розділяємо Ваше горе, сумуємо разом, підтримуємо Вас у годину скорботи», – наголосив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом Ігор Лєдєнцов.

Сьогодні ми платимо дуже високу ціну за незалежність і мир на українській багатостраждальній землі. На жаль, продовжують гинути кращі сини й доньки нашої держави. Вони віддали своє життя заради Перемоги, яка неодмінно настане! Україна завжди пам’ятатиме їхній подвиг! 

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Вічна пам’ять Героям!

Перейти до вмісту