У селищі Ратному батькам солдата Максима Хартанюка вручили Орден «За Мужність» ІІІ ступеня, яким його нагороджено посмертно.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-10.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-14.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-11.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-7.jpg)
Попередній
Наступна
Зі словами співчуття до батьків звернулися голова Ковельської райдержадміністрації Ольга Черен і селищний голова Ратного Віталій Бірук.
Командир волинських гвардійців полковник Василь Гуртовський подякував батькам за виховання мужнього сина та запевнив, що їхня родина не буде полишена і матиме підтримку від побратимів-гвардійців.
Максим Хартанюк загинув у травні 2022 року, виконуючи бойове завдання на Дніпропетровщині. Внаслідок артилерійського обстрілу він отримав поранення, несумісні з життям. Для своїх побратимів він назавжди залишиться прикладом відваги та вірності присязі.