Президент України відзначив 27 та 2 полки Нацгвардії почесними відзнаками - НГУ
Президент України Володимир Зеленський відзначив почесними відзнаками «За мужність та відвагу» 27 полк та 2 Шосткинський полк Національної гвардії України. Відповідні Укази №71/2023, №72/2023 були оприлюднені на сайті Глави держави.
 
Військовослужбовці 27 полку НГУ одні з перших 24 лютого 2022 року прийняли бій з окупантом. Нацгвардійці обороняли місто Чернігів на півночі та північному сході, здійснювали евакуацію мирного населення під час ворожих обстрілів, а гвардійські медики надавали медичну допомогу усім, хто її потребував.
 
Підрозділи 2 Шосткинського полку брали активну участь у відбитті повномасштабного наступу росіян та захисті міста Шостка, Сумської області. Під натиском переважаючих сил противника частина Шосткинського полку відійшла в напрямку Конотоп-Чернігів, а інша у складі диверсійно-розвідувальних груп протидіяла просуванню ворожих колон техніки у глиб України.
 
Почесні відзнаки присвоєно військовим частинам з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України.
 
Нагадаємо, що військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту