Президент України Володимир Зеленський представив міністра внутрішніх справ - НГУ

Сьогодні, 13 лютого, Президент України представив колективу міністерства внутрішніх справ нового керівника – Ігоря Клименка. Також очільника МВС привітав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
 
На початку Володимир Зеленський згадав про те, як у липні 2021 року представляв Дениса Монастирського. Аби віддати данину команді МВС, яка трагічно загинула в авіатрощі 18 січня у м. Бровари, присутні вшанували їх пам’ять та пам’ять усіх загиблих побратимів хвилиною мовчання.

«Найголовніше завдання, яке стоїть перед міністром внутрішніх справ – це довіра людей до правоохоронних органів і повага від громадян та керівництва держави до системи МВС. Сьогодні ми можемо фіксувати що поліції, гвардійцям, прикордонникам та іншим підрозділам системи МВС люди довіряють більше. Зокрема ми бачимо це через формування бригад, адже повага до служби – це одна з важливих причин чому люди йдуть на службу», – підкреслив президент України.

Представляючи колективу МВС нового очільника, Володимир Зеленський подякував Ігорю Клименку за показовий приклад керівника та зауважив, що завдання міністерства залишають незмінними:

«Міністром призначений Ігор Клименко. Ви всі його добре знаєте – це відповідальний керівник, він обізнаний з усіма аспектами роботи МВС. Він знає як і що треба зараз робити, щоби служби продовжували ефективно працювати і виборювати нашу перемогу. І щоб «Гвардія наступу», яка зараз формується, стала міцним елементом наших сил оборони і безпеки», – зазначив Президент України.

Привітав міністра внутрішніх справ із призначенням Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

«Ігор Клименко – генерал професійний, він глибоко відчуває, розуміє і управляє процесами МВС. Впевнений, що поставлені завдання будуть виконані успішно і швидко. Це – безумовно захист Батьківщини, звільнення окупованих територій, охорона наших кордонів, забезпечення порядку у тилу, який теж має забезпечувати перемогу. Переконаний, що під його керівництвом МВС буде справлятися з усіма задачами і ми спільно досягнемо головної цілі – нашої перемоги».

Зі свого боку очільник МВС подякував за довіру та запевнив, що пріоритетом зараз є утримання стабільності та керованості системи міністерства у цей надскладний для нашої країни період. Проте головна ціль – повернути спокій та мир у кожну українську домівку, а наших людей повернути з-за кордону додому. 

«У нас багато роботи. Перш за все – посилення бойових спроможностей Нацгвардії, Нацполіції та Прикордонної служби. Вже зараз формуємо «Гвардію наступу», але маємо не просто набрати добровольців, а й у короткі терміни якісно їх навчити. Наступне – стабілізаційні заходи, забезпечення правопорядку та відновлення діяльності органів системи МВС на деокупованих територіях. Важливий пункт – розмінування, адже понад 30% території України потребують прискіпливої уваги всіх вибухотехнічних підрозділів. І Кожен воєнний злочин агресора має бути якісно задокументований», – повідомив Ігор Клименко.

Також серед пріоритетів роботи міністр внутрішніх справ назвав боротьбу з колаборантами, корупцією – як всередині системи МВС, так і в інших органах державної влади. При цьому підкреслив важливість продовжувати покращувати систему надання сервісних послуг громадянам як в Україні, так і за кордоном.

«Люди мають відчувати, що держава дбає про них, про їхні права та їхню безпеку. Чимало викликів на нас чекає і після Перемоги. Ми вже готові до цього: проводяться заходи з відновлення та укріплення державного кордону, напрацьований механізм упорядкування та посилення контролю за обігом зброї, втілення масштабних безпекових проєктів. Працюємо на єдиний результат – на Перемогу», – додав Ігор Клименко.

Перейти до вмісту