Родини загиблих героїв-гвардійців отримали державні нагороди - НГУ

Лейтенант Максим Міхілін загинув у квітні 2022 року. Боєць озсп «Азов» був мужнім захисником Маріуполя. Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, гвардійця нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно). Високу та заслужену нагороду свого сина-героя отримав його батько Михайло Валентинович.

«Ваш син мріяв про вільну та незалежну Україну. Він був героєм і таким залишиться, як і навічно залишиться у нашому гвардійському строю. Тепер наше головне завдання – завдати ворогу нищівної поразки й реалізувати мрію вашого сина», – підкреслив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

Орден «За мужність» III ступеня (посмертно) свого чоловіка-героя отримала й дружина старшого солдата Миколи Дем’янченка. Боєць однієї з військових частин загинув 8 травня в районі населеного пункту Новодружеськ, що на Луганщині. Тоді ворог здійснив масований артилерійський та мінометний обстріл позицій наших бійців, Микола отримав поранення несумісні з життям.

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!

Перейти до вмісту