У ході зустрічі командування військової частини розповіло про зміну оперативної обстановки на фронті, можливі загрози та бойову підготовку бригади «Буревій» у рамках кампанії «Гвардія Наступу».
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-15.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-17.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-14.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-10.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-8.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-10.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-4.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/8-4.jpg)
Попередній
Наступна
Крім того, під час візиту Сергій Гайдай передав від друзів-литовців Blue / Yellow for Ukraine та інших військових адміністрацій необхідні на війні дрони та литовську антидронову рушницю.
А також вогнегасники, індивідуальні обігрівачі, павербанки, окопні свічки та смаколики від жителів області.
«Отримали вже новий запит – працюємо», – написали після візиту на телеграм-каналі очільника.