У столиці пройшли збори військових психологів - НГУ

Ефективна допомога бійцям під час виконання ними службово-бойових завдань, врегулювання психоемоційних станів та відновлення ментального здоров’я після повернення з передової – це є першочерговими завданнями для військового психолога у щоденній роботі, а відтак потребує постійного вдосконалення ними професійних знань та підвищення власної фахової підготовки.

Саме з такою метою у столиці було організовано збори психологів Національної гвардії України, де учасники мали можливість поспілкуватися з колегами та обмінятися досвідом.

На проведеному заході представник Національної академії НГУ полковник Олександр Черкашин поділився своїми практичними напрацюванням з військовими психологами Північного об’єднання та частин прямого підпорядкування ГУ НГУ. Зокрема, основну увагу всієї зустрічі було сконцентровано навколо розгляду дієвих психологічних технік саморегуляції, свідомої зміни власних психоемоційних станів, технік швидкого сну та відновлення, які можна застосовувати як на місцях постійної дислокації особового складу, так і в зоні виконання завдань за призначенням. А також розглянуто техніки опанування фізичного та емоційного болю.

«Застосування даних практик дає змогу військовослужбовцю швидко перезавантажити свій організм, розслабитись, набратись енергії, а коли того потребує ситуація – сконцентруватись на почуттях та блокувати біль. Тому все, що ми розглядали буде вкрай корисним для повсякденної практики не залежно від виконуваних військовослужбовцем завдань», – зазначив у своїй промові лектор.

Всі представлені психологічні техніки гвардійці в першу чергу відпрацьовували на собі, щоб здобути необхідні уміння для подальшої роботи та зрозуміти весь механізм їх застосування залежно від конкретної ситуації.

Надалі кожен з учасників зборів передасть отримані знання у своїх підрозділах, для поліпшення психоемоційного стану бійців та підвищення їх боєздатності.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту