Психологи Національної гвардії відпрацьовують з бійцями навички прийняття рішень в умовах стресу - НГУ

Психологи 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України звертають особливу увагу на впровадження сучасних методів для систематичного контролю емоційного стану особового складу.  Для цього гвардійські психологи використовують спеціальні інструменти, наприклад, “Психолот-1”. Це програмно-апаратний комплекс діагностики виявився надзвичайно ефективним для тренування навичок прийняття рішень в умовах стресу та напруги.

“В повсякденній службі ми активно використовуємо апарат для детального контролю рівня емоційного збудження та для підвищення загальної психологічної готовності військовослужбовців. Наш програмно-апаратний комплекс “Психолот-1″ допомагає вдосконалити пам’ять, розвиває логічне мислення та підвищує реакцію в умовах високого навантаження та стресового середовища”, – розповідає начальник психологічної служби майор Віталій Макарчук.

Використання передових психофізіологічних технологій в підрозділі сприяє не лише застосуванню сучасних підходів, але і їх інтеграції для розв’язання комплексних проблем з якими стикаються військовослужбовці.

Така робота спрямована на глибоке розв’язання питань, пов’язаних з психічним станом особового складу, що дозволяє забезпечити не лише адаптацію до різноманітних умов, але і збереження психологічної стійкості.

Перейти до вмісту