Психологи НГУ використовують новаторські підходи до підтримки воїнів - НГУ

Психологи 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ постійно працюють над підвищенням рівня психологічної готовності воїнів. Задля ефективної роботи вони використовують мобільний центр психологічної підтримки.

“Оснащений сучасним обладнанням, спецавтомобіль забезпечує багаторівневу систему заходів психологічного супроводу під час і після виконання службових та бойових завдань. Обладнання автомобіля  дозволяє працювати з бійцями безпосередньо на бойових позиціях. І в цьому його унікальність. ”, – розповідає офіцер-психолог.

В мобільному центрі можна проводити: психодіагностику, професійну психологічну підготовку, психологічний супровід й допомогу, а також відновлення та первинну реабілітацію.

Цього разу з гвардійцями бригади провели лекції зі стрес-менеджменту, розповіли реакції організму на стрес та методи саморегуляції. Після чого перейшли до психодіагностики за допомогою комп’ютерів з програмним забезпеченням та бланків. Також попрацювали з метафоричними картами та провели сесію медитації.

“Це дійсно класно, що  є такий мобільний центр. Ми змогли розслабитись та відчути свій внутрішній стан. Завдяки цьому я поповнив власну скарбничку практичного психологічного інструментарію та надалі планую використовувати ці практики”, – ділиться враженнями боєць.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту