У Рубіжному мені вдалося спалити російську вантажівку й одну БМП, – нацгвардієць Модуль про роботу роти вогневої підтримки - НГУ

Нацгвардієць бригади “Рубіж” на псевдо Модуль в армії вже 4 роки. Свій бойовий шлях описує коротко: пішов на строкову службу, підписав контракт, потрапив на Донбас. Наприкінці зими 2022-го виїхав на ротацію в Луганську область, там і зустрів повномасштабку.

«У Рубіжному мені вдалося з дистанції у 3 800 м спалити російську вантажівку й одну БМП – цілі, якими я найбільше пишаюся», – згадує гвардієць.

“Стугна”, “Корсар”, “Фагот”, “Мілан” та “Корнет” – найнадійніші товариші Модуля. І ні, це не позивні, а назви протитанкових вогневих засобів, про які наш герой знає абсолютно все й ефективно використовує проти техніки російських загарбників.

«Озброєння не нове, дещо радянське і добре відоме, але трохи наших модифікацій та навчені руки операторів і від ворога нічого не лишається», — запевняє військовий.

Модуль каже, зараз їхню роботу суттєво ускладнюють ворожі дрони. Доводиться часто змінювати позиції для роботи та бути максимально “тихим”, щоб раптом не потрапити в поле зору окупантів.

«Ще минулого року, під час звільнення Лиману, такого не було. Щось літало з їхнього боку, але не так критично. Зараз — просто словами не описати. Це дуже ускладнює нашу логістику. Все озброєння у нас дуже важке, працюємо переважно в парі, тож автоматично — гарна ціль для ворога. Але роботу ми свою любимо. Сподіваюся, головні мої влучання ще попереду і це врятує комусь із наших хлопців життя».

Підрозділ інформації і комунікації Північного ОТО

Перейти до вмісту