Дронів мало не буває – розвідники “Червоної Калини” про роботу на “мавіках” та FPV - НГУ

Нацгвардійці-розвідники з позивними Джокер і Боксер працюють з FPV-дронами та БПЛА Mavic 3 на Південному напрямку. Гвардійці кажуть, що сучасні бойові дії уже можна називати війною дронів, тому чим більше БПЛА – тим краще.

“Дрони і знаходять противника, і знешкоджують його. Куди піхота не може дотягнутись за допомогою свого озброєння – працюють FPV-дрони. Ми бережемо наших військових. Адже є місця, де необхідно провести розвідку й цю роботу успішно виконує БПЛА. Завдяки FPV-дронам ми маємо змогу відбивати ворожі штурми”, – розповідає Джокер.

Бійці “Червоної Калини” підкреслюють, що на роботу БПЛА впливає, зокрема, погода. Найкраще працювати в суху погоду без опадів або в морозну погоду. Будь-які опади або вологість можуть пошкодити батарею та інші деталі дронів. А ще необхідно уникати зони роботи ворожого РЕБ.

Боєць із позивним Боксер найчастіше працює з БПЛА Mavic 3. Їхню роль під час бойових дій окреслює як “надважливу”. Дрони використовують для розвідки цілей, виявлення противника та фіксації і корегування роботи артилерії. БПЛА успішно використовують як вдень, так і вночі.

“За допомогою дрона я виявляв різні цілі. Наприклад, знаходив ворожий СПГ, радіолокаційні станції і позиції піхоти. До цього дрона також легко приєднується заряд, який скидається на противника та нищить його. Можна приєднувати від гранати до 40-мм ВОГа”, – розвідає Боксер.

Військові запевняють, що у них немає жалю до ворогів, які прийшли знищити їхню домівку та країну. Вони готові вкладати всі свої сили у перемогу України.

Детальніше про війну дронів і роботу БПЛА на фронті дивіться у сюжеті Суспільного.

Група інформації та комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту