Найбільше хотів захищати рідних, які чекали мене, – нацгвардієць Барс про рішення перевестися на бойові позиції - НГУ

«Я проходив строкову службу на Луганщині, зустрів повномасштабне вторгнення в місті Рубіжне, яке з побратимами тримали в обороні 4 місяці. Бачив окупантів на відстані до 20 метрів від наших позицій. В цей момент зрозумів, що ще більше хочу знищувати ворога», – розповідає гвардієць на псевдо Барс.

На початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, наказом головнокомандувача військовослужбовців строкової служби було виведено із зони бойових дій, щоб не наражати на ризики війни молоде покоління захисників України. Але не всі строковики були згодні з таким рішенням.

«Я завжди мав бажання захищати свою країну не в тилу. Після того як нас перевели в тил, прийняв рішення перевестись в Херсон, бо це моє рідне місто. Найбільше хотів захищати рідних, які чекали мене», – ділиться спогадами Барс.

Перевівшись на службу до 34 Херсонського полку НГУ, хлопець одразу підписав контракт та почав їздити на нуль, не зважаючи на постійну роботу ворожих FPV-дронів, мінометів, танків та АГС. Під час одного з обстрілів гвардієць отримав осколкове поранення в грудну клітину. Воїн швидко одужав і повернувся в стрій, щоб нищити ворога.

«Я хочу вигнати нечисть з нашої землі! Мій вибір заснований на власних цінностях, роздумах та розумінні того, як я можу найкращим чином служити своїй країні. Незалежно від шляху, який мене обере, хочу творити майбутнє нашої країни, в якій бажаю жити я, та мої рідні. Моя мрія – щоб всі наші землі та люди були визволені, й ми жили мирним життям, яке було до 2014 року», – розповідає Барс.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту