У прифронтовому Запоріжжі учасники “Кварталу 95” разом із українськими зірками виступили з благодійним концертом - НГУ

Відомі артисти об’єдналися, щоб разом підтримати всіх тих, хто кожен день ризикуючи своїм життям, наближає нашу Перемогу.

Як відомо, актори “Кварталу 95” займаються волонтерством, а деякі боронять нашу країну в лавах Національної гвардії України та в інших військових формуваннях. Але крім цього, вони – намагаються встигати стояти ще й на культурному фронті та підтримувати бойовий дух наших захисників.

Тому і місце проведення концертної програми й глядачі були у Запоріжжі особливі  – гвардійці, військовослужбовці ЗСУ, рятувальники, лікарі та комунальники.

Гумор на благодійному концерті був дуже стриманий, але злободенний – про війну та про реалії нашого сьогоднішнього життя. Стомлені, але щасливі люди сміялися з жартів, підспівували зіркам і разом співали Гімн України.

Для присутніх  виступили відомі українські співаки: Руслана, Монатік та гурт KAZKA.

Як зауважили артисти, для них важливий кожен такий виїзд до наших героїв, кожна щира посмішка цих мужніх людей, яка додає впевненості у тому, що такі зустрічі дуже важливі: вони допомагають відволіктись, перезавантажитись, зарядитись позитивними емоціями й з новими силами продовжувати боронити Батьківщину.

Дякуємо нашим друзям-артистам, які підтримують своєю творчістю наших незламних та сміливих героїв!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту