Діти нацгвардійців проходять реабілітацію в США - НГУ

У Денвері, штат Колорадо, проходить двотижневий відпочинок та реабілітація дітей військовослужбовців Нацгвардії України, які отримали поранення або віддали своє життя під час російсько-української війни.

Ця поїздка відбувається за сприяння благодійного фонду «Ukraine Aid Fund» та української діаспори міста Денвер. Її головна мета – повернути посмішки на обличчя українських дітей, які зазнали тяжких втрат від дій російського агресора. Вона досягається, завдячуючи цікавій та різноманітній програмі, яка була підготовлена нашими американськими друзями.
«Ми відчуваємо підтримку наших американських друзів. Я сподіваюсь, що цей проєкт, в рамках цивільно-військового співробітництва, продовжиться, що вкрай важливо для дітей, а також для розширення дружніх відносин між Україною та США. Дякую кожному, хто допомагає Україні в боротьбі проти російської агресії, зокрема Фонду підтримки України у штаті Колорадо», – зазначив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва НГУ капітан Кирило Онищенко.
Українські діти відвідали одну зі шкіл міста Денвер. До школи вони приїхали на місцевому шкільному автобусі. Тут діти нацгвардійців познайомилися з умовами навчання місцевих школярів, побували на заняттях своїх американських однолітків та зустрілись з директором школи.
Також діти відвідали гірськолижний курорт у мальовничих горах Колорадо, що входить до списку світових топ-курортів.
«Я приємно вражена такою насиченою програмою від американських друзів. У нас настільки різноманітні та цікаві дні, що нам навіть немає коли брати до рук телефон! На цьому тижні ми поринули у справжнє американське шкільне життя: ми наче побували в серіалі про американських підлітків. Дуже вдячні українській діаспорі в США за організацію відпочинку», – поділилася враженнями донька азовця Христина.
Попереду ще один тиждень чудових пригод, приємних вражень та нових знайомств. На дітей чекають: відвідування аквапарку, знайомство з архітектурою міст штату Колорадо, різноманітні розважальні заходи тощо.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту