Діти гвардійців вирушили на двотижневий відпочинок у Сполучені Штати Америки - НГУ

Діти загиблих, полонених та безвісти зниклих військовослужбовців НГУ відправилися на відпочинок у Сполучені Штати Америки за сприяння благодійного фонду «Ukraine Aid Fund» у штаті Колорадо. 

Українська діаспора у Денвері зустрічала дітей з українською символікою, піснями та щирими обіймами. Вони разом заспівали гімн України в аеропорту. 

Основна мета поїздки – психологічна реабілітація та відпочинок дітей від війни. У рамках культурної програми діти нацгвардійців відвідають: музей мистецтва, українську церкву, гірськолижний курорт, а також проведуть час з американськими однолітками на пікніку на мальовничому березі річки Міссісіпі тощо. 

«Я дуже вдячна українській діаспорі в США, що організували цей відпочинок. Нас підтримують за межами Батьківщини, це дуже цінно. Я ще не можу усвідомити до кінця, що відбулося і що я знаходжусь за тисячі кілометрів від України, але я дійсно щаслива, що маю можливість відпочити і побачити інше життя», – ділиться враженнями маріупольчанка Христина.

Висловлюємо слова вдячності українській діаспорі та благодійному фонду «Ukraine Aid Fund», які всіляко допомагають українцям, зокрема членам сімей військовослужбовців Нацгвардії.

Слава Україні!

Перейти до вмісту