«Всі повернуті з російського полону військовослужбовці отримують від держави повний соціальний захист» - НГУ

У Києві відбулась зустріч представників органів системи МВС з членами родин  полонених та зниклих безвісти військовослужбовців Національної гвардії України.

Її організатором виступив Департамент пенсійних питань та соціального захисту МВС.

З рідними поспілкувалися  представники Міністерства внутрішніх справ України, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державного науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України.

У рамках заходу дружини питали про місце знаходження своїх чоловіків, що перебувають у полоні та які заходи проводяться щодо їх повернення.

Також під час зустрічі обговорювалися питання соціального захисту сімей військовослужбовців.

«Всі повернуті з російського полону військовослужбовці отримують від держави повний соціальний захист, медичну допомогу та соціально- психологічну реабілітацію», – зазначив під час зустрічі начальник відділу соціальної роботи та гендерної інтеграції управління по роботі з особовим складом Департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Ігор Віхастий.  

Нагадаємо, що всі органи системи МВС, в тому числі і Нацгвардія, роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути всіх полонених гвардійців до їх сімей.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту