Теплі слова від коханої людини зігрівають і мотивують наших захисників на передовій. Захищаючи Україну, ми захищаємо і наших коханих. Знаючи, що близькі у безпеці, хлопці зі спокійним серцем виконують свій обов’язок. І роблять все щоб скоріше повернутися в обійми коханих.
До Дня всіх закоханих, ми вирішили запитати жінок Буковини про їхні почуття і попросити їх передати своїм героям ніжні слова кохання, щоб нагадати захисникам, що їх люблять і чекають.
Детальніше про те, чому українки люблять військових – дивіться у відео: