Діти гвардійців у Денвері відвідали музеї, школу, церкву та побували на матчі НБА - НГУ
У Денвері, штат Колорадо, завершився двотижневий відпочинок та реабілітація дітей військовослужбовців НГУ, які віддали життя або були поранені під час збройної агресії рф на території України.
 
Протягом двох тижнів діти відвідували історичні та пам’ятні місця штату Колорадо, зокрема Денверський монетний двір, музей природи та науки, церкву «Вефіль», музей селфі тощо. Діти гвардійців завітали на гру НБА «Денвер Наггетс» проти «Міннесота Тімбервулвз» на Болл-Арені. Відвідали американську мистецько-розважальну компанію «Meow Wolf», яка створює масштабні інтерактивні артінсталяції з ефектом занурення, побували в аквапарку, на гірськолижному курорті тощо. Українські діти також відвідали одну зі шкіл міста Денвер, де познайомилися з умовами навчання місцевих школярів, побували на заняттях своїх американських однолітків та зустрілись з директором школи.
“Ці два тижні були дуже насиченими, навіть не віриться, що вони підійшли до завершення. Я вдячний українській діаспорі в США за теплу зустріч та організацію. Дякую всім, хто був поруч весь цей час”, – поділився враженнями син гвардійця Владислав.
Реабілітація та відпочинок дітей в США відбулася за сприяння благодійного фонду «Ukraine Aid Fund» та української діаспори міста Денвер, які всіляко підтримують Україну в боротьбі з російським агресором.
 
“Щиро вдячний благодійному фонду «Ukraine Aid Fund» за організацію цієї поїздки. Ви, хоч і на певний час, але повернули посмішки на обличчя дітей, які зазнали тяжких втрат від дій російського агресора. З нетерпінням чекаємо наших американських друзів у гості в мирну Україну”, – зазначив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва капітан Кирило Онищенко.
Нагадаємо, що Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту