У Польщі стартували військові навчання офіцерів НГУ та ЗСУ за напрямком цивільно-військового співробітництва - НГУ

У Республіці Польща стартували військові навчання офіцерів Національної гвардії та Збройних сил України за напрямком цивільно-військового співробітництва.  

Від Національної гвардії у навчаннях беруть участь дев’ять офіцерів, які займаються питаннями взаємодії з цивільним сектором. Викладачі курсу – військові інструктори та представники міжнародних організацій від США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та  Польщі.

На початку курсу українські військові ознайомили представників міжнародної спільноти CIMIC (Civil-Military Cooperation), з поточною безпековою ситуацією в державі. Поділилися набутим досвідом Національної гвардії України за напрямком цивільно-військового співробітництва під час відсічі широкомасштабної та гібридної збройної агресії російської федерації.

Впродовж наступних двох тижнів учасники курсу будуть вдосконалювати свої навички у питаннях аналізу, планування та забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва, оцінки стану цивільного середовища і координації надання гуманітарної допомоги.

Налагодження комунікації між військовим сектором і цивільним середовищем відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та стабільності, а військові навчання на тему цивільно-військового співробітництва є актуальними в сучасному світі, де глобальні виклики вимагають комплексного підходу.

Враховуючи теперішній досвід підрозділів Національної гвардії України з питань цивільно-військового співробітництва – даний курс дозволить провести колаборацію набутого, що в свою чергу сприятиме більш ефективному застосовуванню структури ЦВС у російсько-українській війні

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту