Підрозділи Нацгвардії вдосконалюють навички протидії диверсійно-розвідувальним групам ворога (ВІДЕО) - НГУ

Волинські нацгвардійці вдосконалюють навички спрямовані на протидію диверсійно-розвідувальним групам ворога. Національна гвардія разом з іншими підрозділами Сил безпеки і оборони України постійно залучається до контрдиверсійних заходів, а отже професійність і навченість гвардійців – це запорука того, що ДРГ противника будуть знешкоджені. 

Якісна протидія диверсійно-розвідувальним групам ворога вимагає комплексного підходу та ретельної підготовки особового складу. З цією метою гвардійці беруть участь у регулярних тренуваннях і злагодженнях в умовах наближених до бойових.

Під час одного з таких тренувань підрозділи Національної гвардії здійснили марш до визначеного місця, зайняли район оборони й приготувалися до ведення вогню по наземних і повітряних цілях.

Завдання гвардійці виконували розділившись на групи як у міській зоні, так і в лісосмузі в умовах наближених до бойових дій з використанням БПЛА та піротехніки. Також бійці відпрацювали злагоджені дії під час надання домедичної допомоги пораненим та термінову евакуацію з поля бою.

Детальніше про те, як гвардійці навчаються протидіяnи ворожим диверсантам дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту