Гвардійці Східного ОТО готують поповнення (ВІДЕО) - НГУ
Мобілізовані військовослужбовці Східного оперативно-територіального об’єднання проходять базовий курс загальновійськової підготовки. Інструктори безкомпромісні: “Цей курс має пройти кожен”.

Дисципліна. Витривалість. Відчуття дружнього плеча. 24 дні випробувань, виходу із зони комфорту, розширення переліку отриманих навичок, пізнання своїх справжніх можливостей. Це має пройти кожен, кому випало розбудити у собі дух воїна.

Це вже другий курс. Умови змінюються, бо змінюється тактика ведення бойових дій, — пояснює начальник курсу Фізрук. — На цьому курсі додали більше нічних пересувань під квадрокоптером з тепловізором та радіостанціями у лісистій місцевості. Військовослужбовці звикають і довіряють командирам, які їх бачать, і ведуть. Більше додали інженерії у нічний час, щодо обладнання позиції з нуля. Вони після цього розуміють, що їм потрібно для обладнання позицій, як працювати там, де тебе постійно атакують fpv-дрони, і куди не заженеш трактор.

Курс справді непростий. Але навантаження та навчальний процес організовані за модульною системою. Це дозволяє військовослужбовцям поетапно, але експоненціально нарощувати свою витривалість, оволодіти ключовими навичками виживання на полі бою.

“Військо дуже змінилося з тих часів, коли я служив строкову службу. І стосунки, і те, чому тут вчать”, — ділиться рекрут 10.

“Скажу чесно, просто не було. Але все пройшло на єдиному диханні. І це зрозуміло, бо вчать тому, що вже завтра тобі дуже знадобиться, куди б ти не потрапив. Потрібно розуміти: ворог — підступний, ми маємо бути готові до всього. І головне розвиватися далі”, — пояснює рекрут 24.

Відчути атмосферу та дізнатися більше про базовий курс загальновійськової підготовки можна у відеоролику. 

Відділ інформації та комунікацїі Східного ОТО

Перейти до вмісту