Черкаські нацгвардійці покращують навички з тактики ведення бою в межах населеного пункту - НГУ

Ця програма тренувань поєднує реалістичні сценарії із застосуванням страйкбольного спорядження, ставлячи основний акцент на підвищення навичок ведення бою в населених пунктах.

Заняття присвячені вивченню складних аспектів тактики ведення бою в умовах населеного пункту, включаючи: пересування вулицями, стратегії влучної стрільби та ефективне подолання перешкод. Такими тренуваннями гвардійці напрацьовують навички, необхідні для успішного функціонування в сучасному міському середовищі.

Використання страйкбольного спорядження дозволяє симулювати реальні бойові умови без ризиків вогневих травмувань. Це не тільки реалістично, але і безпечно. Створена атмосфера бою, в межах тренувальної території, максимально наближена до справжньої.

Покращення командного духу та групової координації стають ключовими аспектами тренувань. У боях обмежених населеним пунктом, де загрози розташовані на кожному кроці, навички взаємодії з командою стають критичними. Гвардійці вчаться не лише виконувати власні завдання, але й ефективно співпрацювати для досягнення спільної мети.

«Завдяки цьому підходу до тренувань, ми ефективно навчаємо своїх бійців бути готовими дати відсіч будь-яким викликам у сучасних умовах ведення війни», – наголосив начальник секції підготовки капітан Ростислав Отколенко.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту