Нещодавно інструктори з тактичної медицини і вогневої підготовки та оператори безпілотних літальних апаратів завітали до Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти, де провели заняття вчителям предмета «Захист України».
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20 (1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20-1.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20 (3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20-3.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20 (5)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20-5-1024x682.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20 (6)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20-6-1024x682.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20 (7)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20-7.jpeg)
![WhatsApp Image 2024-02-23 at 15.02.20](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-23-at-15.02.20.jpeg)
Військовослужбовці рівненського підрозділу Нацгвардії ознайомили освітян з тактичними характеристиками і правилами поводження зі зброєю, основними тактичними прийомами стрільб у мультимедійному тирі, розповіли про надання першої домедичної допомоги на полі бою і показали роботу операторів БПЛА. Усі навички вчителі відпрацювали на практиці.
До слова, незабаром на Рівненщині планують оновити навчальну програму предмета «Захист України» у межах якої учні зможуть поглибити знання з тактичної медицини, вогневої підготовки й управління БПЛА.
«Сьогодні відбулися надзвичайно цікаві та корисні заняття. Кожен з присутніх освітян поглибив інформацію з тактики й медицини. Окрім того, вчителі ознайомилися з різними типами БПЛА. Цей досвід плануємо впроваджувати в підготовці до майбутніх занять з нашими школярами», – ділиться Завідувач лабораторії національного виховання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Профорук.