Безпілотники, тактична медицина та вогнева підготовка: рівненські гвардійці провели заняття з вчителями предмета «Захист України» - НГУ

Нещодавно інструктори з тактичної медицини і вогневої підготовки та оператори безпілотних літальних апаратів завітали до Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти, де провели заняття вчителям предмета «Захист України».

Військовослужбовці рівненського підрозділу Нацгвардії ознайомили освітян з тактичними характеристиками і правилами поводження зі зброєю, основними тактичними прийомами стрільб у мультимедійному тирі, розповіли про надання першої домедичної допомоги на полі бою і показали роботу операторів БПЛА. Усі навички вчителі відпрацювали на практиці.

До слова, незабаром на Рівненщині планують оновити навчальну програму предмета «Захист України» у межах якої учні зможуть поглибити знання з тактичної медицини, вогневої підготовки й управління БПЛА.

«Сьогодні відбулися надзвичайно цікаві та корисні заняття. Кожен з присутніх освітян поглибив інформацію з тактики й медицини. Окрім того, вчителі ознайомилися з різними типами БПЛА. Цей досвід плануємо впроваджувати в підготовці до майбутніх занять з нашими школярами», – ділиться Завідувач лабораторії національного виховання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Профорук.

Перейти до вмісту