Днями відбулось чергове засідання робочої групи з питань професійного втручання. До цієї групи входять представники Національної гвардії України, Національної Жандармерії Французької Республіки та Навчального центру підготовки сил жандармерії (CNEFG). Захід відбувся у форматі відеоконференції.
![IMG_9392](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9392.jpg)
![IMG_9370](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9370.jpg)
![IMG_9382](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9382.jpg)
![IMG_9367](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9367.jpg)
![IMG_9360](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9360-1.jpg)
Метою засідання було обговорення розробки доктрини «професійного втручання» в Нацгвардії задля посилення оперативних спроможностей та підвищення професійного рівня особового складу НГУ.
За словами т. в. о. начальника управління міжнародного співробітництва полковника Сергія Мальцева, допомога французької сторони в розвитку спроможностей правоохоронної складової є надзвичайно важливою для Національної гвардії України у розрізі здобуття структури європейських практик.
Під час заходу представники Навчального центру підготовки сил жандармерії на чолі із начальником департаменту професійного втручання Національного центру підготовки сил жандармерії в Сент-Астьє (CNEFG) підполковником Жан-Франсуа Бареттом презентували ключові аспекти підготовки за напрямком професійного втручання жандармерії.
Пресслужба НГУ