Мобільні вогневі групи чернівецьких гвардійців захищають небо Буковини - НГУ

Російські окупанти регулярно обстрілюють територію України, намагаючись завдати нам якомога більшої шкоди. Цивільна інфраструктура і житлова забудова, критична інфраструктура і важливі державні об’єкти – все це цілі для росіян і все це важливо захищати.

Сили оборони України постійно розвивають і нарощують спроможності ешелонованої системи протиповітряної оборони й мобільні вогневі групи Національної гвардії є її важливим компонентом.   

Одна з таких мобільних вогневих груп захищає небо Буковини від ворожих «Шахедів» і вдень, і вночі. Вони озброєні кулеметом Browning M2 та іншими видами стрілецької зброї, які зарекомендували себе у бойовій роботі як ефективні інструменти протидії та знищення повітряних цілей. Оскільки ворожі атаки відбуваються здебільшого вночі, гвардійці в арсеналі мають також демаскуючі ліхтарі та прожектори.

Кожен екіпаж мобільних вогневих груп чернівецького підрозділу НГУ постійно тренується і покращує свої навички. Гвардійці кажуть, що вже розуміють один одного з пів слова.

“Кожен збитий дрон це врятовані життя людей, тому наша робота відповідальна і корисна. Ми це розуміємо й намагаємося викладатися на всі сто відсотків”, – говорить військовослужбовець Національної гвардії Олег.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту