Гвардійці, котрі повернулися з виконання бойових завдань, знайомилися з можливостями програми ментального здоров’я “Ти як?” (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці чернівецького підрозділу Національної гвардії України, котрі нещодавно повернулися з виконання бойових завдань, взяли участь у заході Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою Олени Зеленської.

У заході взяли участь ветерани, спортсмени та представники громадськості. Учасники обговорювали теми відновлення після війни та отримання підтримки. Серед іншого, гвардійці дізнавалися, як можна через спорт корисно впливати на ментальне здоров’я.

Під час заходу учасники також мали можливість взяти участь у спортивних майстер-класах. Учні дитячо-юнацької спортивної школи, на базі якої проходила зустріч, показали власну спортивну майстерність і розповіли про свої досягнення.   

“Спорт – це не лише фізичне здоров’я, це й ментальне здоров’я. Заняття спортом допомагають зняти стрес, покращити настрій та підвищити самооцінку. Особисто я, коли займаюся спортом, то просто насолоджуюсь процесом і відпочиваю головою” – зазначає гвардієць Ярослав.

Захід був проведений у співпраці з Чернівецькою обласною державною адміністрацією та всеукраїнською програмою “Ти як?” і відбувся на базі однієї з дитячо-юнацької спортивних шкіл Чернівецької області.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» — ініціатива, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я. Ініціатива була започаткована Першою леді України Оленою Зеленською у травні 2022 року.

Перейти до вмісту