Національна гвардія отримала сучасне обладнання для проведення лікування та реабілітації військовослужбовців - НГУ

Національна гвардія отримала сучасне реабілітаційне обладнання на майже півмільйона євро. Воно дасть змогу пройти лікування та відновитися для більшої кількості військовослужбовців.

Зараз значна увага приділена створенню умов для якісного лікування й реабілітації гвардійців. Аби ті, хто отримав травми та поранення, мали змогу отримати спеціалізовану медичну допомогу та проходити подальшу реабілітацію.

Цими днями завдяки фонду глобального реформування сектору безпеки GS Foundation, Національна гвардія отримала сучасне обладнання, а саме: апарат низькочастотної імпульсної електроміостимуляції, апарат низькочастотної лазерної терапії, апарату Multi-Joint Constant Speed Training & Evaluation ZEPU-AI 4 System.

Нові реабілітаційні апарати будуть використовуватися для знеболення, покращення кровопостачання та трофіки тканин, відновлення м’язової функції, збільшення сили, тонусу та витривалості м’язів, лікування парезів та паралічів, зменшення спастичності, зняття м’язево-тонічної симптоматики, прискоренню регенерації та пришвидшення загоєння ран, зняття запалення.

Заступник командувача Національної гвардії України з логістики бригадний генерал Олександр Білоус подякував представникам фонду та наголосив, що таке обладнання для медиків Нацгвардії дасть суттєвий результат, і найголовніше – дасть змогу відновитися для більшої кількості військовослужбовців. Він також вручив представникам фонду відзнаки за співпрацю.

Своєю чергою, начальник військово-медичного управління полковник медичної служби Всеволод Стеблюк подякував благодійникам, а також медичному персоналу НГУ. Він також розповів про роботу, яка зараз проводиться за напрямком медичного забезпечення, зокрема по лінії фронту. А також зазначив, що серед пріоритетів медичного забезпечення НГУ є модернізація, створення комфортних умов праці для медпрацівників та розширення переліку медичних послуг, зокрема реабілітаційних.

Global Security Sector Reform Foundation працює по стратегічних напрямках міжміністерської стратегії уряду Німеччини по підтримці реформ сектору безпеки. Наразі особливу увагу фонд приділяє роботі з Україною. Нацгвардія вже має досвід співпраці із фондом щодо отримання гуманітарної допомоги. Вже в цьому році передбачені інші проєкти спрямовані на допомогу складовим сектору безпеки України.

Перейти до вмісту