Воїни бригад Нацгвардії знищили 7 складів з БК противника у Серебрянському лісі - НГУ

Противник продовжує завдавати обстріли по позиціях наших військових на лиманському напрямку, так за тиждень у районі оборони бригад НГУ противник здійснив понад 400 обстрілів. Також ворог намагається проводити повітряну розвідку з метою виявлення позиції на передньому краю з метою нанесення вогневого ураження.

Натомість, гвардійці щоденно нищать техніку та особовий склад ворога. Так, за тиждень бригади НГУ «Хартія», «Азов» та «Буревій» утилізували 4 міномети, 27 FPV та 7 одиниць техніки, також знищили 34 бліндажі.

Загрозлива ситуація зараз спостерігається поблизу н.п Терни. Тут противник намагається здійснювати штурмові наступальні дії за підтримки бронетехніки на позиції наших військових (по 3-4 наступу на добу). При цьому успіху немає, зазнає втрат в особовому складі та техніці.

Нагадаємо, минулого тижня бійці бригади «Азов» знищили 2 важкі вогневі системи «Солнцепёк» та колону військової техніки, що рухалася у напрямку позицій українських військових. Під час невдалого штурму ворога військовим бригади вдалося евакуювати танк противника, який він залишив.

Противник на даному напрямку виснажений, відмічається ускладнення логістичного забезпечення та евакуації поранених та вбитих з поля бою. Кількість ліквідованих окупантів на добу у напрямку Тернів становить близько 300 осіб та по декілька одиниць важкої броньованої техніки противника.

Перейти до вмісту