Командувач Національної гвардії України відрекомендував начальника Північного Київського територіального управління - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко відрекомендував особовому складу начальника Північного Київського територіального управління полковника Артема Ілюхіна.

«Ваш досвід безперечно сприятиме системному підходу в організації діяльності оперативно-територіального об’єднання, підготовки особового складу, нарощення спроможностей підрозділів і військових частин. Продовжуємо плідно працювати заради єдиної мети – нашої перемоги над ворогом!», – звертаючись до присутніх зазначив бригадний генерал Олександр Півненко.

Полковник Артем Ілюхін пройшов усі командні посади від командира взводу до командира 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, бригади оперативного призначення «Рубіж». На фронті з 2014 року, брав участь у бойових діях за Луганський аеропорт, Дебальцеве, Мар’їнку, Маріуполь. Під його керівництвом бійці бригади на початку повномасштабного вторгнення тримали оборону держави в районі Станиці Луганської та Рубіжного. На Київщині гвардійці бригади першими прийняли бій з ворожими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» у Гостомелі, майстерно відбивши атаку ворога вогнем із зенітних установок та ПЗРК підбили 6 російських гелікоптерів. Згодом разом із бригадою Артем Ігорович брав участь в обороні Бахмута.

За вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання військового та службового обов’язку щодо захисту конституційних прав і свобод громадян полковник Артем Ілюхін нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту