У Львові вшанували загиблих захисників України - НГУ

На Личаківському цвинтарі у Львові схилили голови перед тими, хто без вагань віддав життя за Україну. У День Збройних сил уся українська спільнота не лише вітає мужніх та надійних військових, а й згадує загиблих побратимів – тих, хто навічно з нами в строю.

До поминальної панахиди біля могил сучасних героїв, а також тих, хто виборював нашу свободу сторіччями, долучились представники Сил оборони Львова, представники влади та родини загиблих військових.

«Кожен громадянин нашої країни та уся світова спільнота  в неосяжному боргу перед полеглими воїнами та їх родинами, – говорить начальник Західного територіального управління Нацгвардії України, бригадний генерал Олександр Буравков. –  Ми, разом з іншими частинами Сил оборони країни, впевнено рухаємось до перемоги та, на жаль, маємо втрати. У цей день хочеться дякувати усім, хто зараз тримає зброю в руках і надлюдськими силами нарощує міць нашого війська. Та найперше я дякую усім тим, хто боронить нашу країну вже з неба. Наша помста буде рішучою, а пам’ять про наших побратимів житиме вічно у наших серцях. Слава Україні!».

Перейти до вмісту