На Личаківському цвинтарі у Львові схилили голови перед тими, хто без вагань віддав життя за Україну. У День Збройних сил уся українська спільнота не лише вітає мужніх та надійних військових, а й згадує загиблих побратимів – тих, хто навічно з нами в строю.
До поминальної панахиди біля могил сучасних героїв, а також тих, хто виборював нашу свободу сторіччями, долучились представники Сил оборони Львова, представники влади та родини загиблих військових.
«Кожен громадянин нашої країни та уся світова спільнота в неосяжному боргу перед полеглими воїнами та їх родинами, – говорить начальник Західного територіального управління Нацгвардії України, бригадний генерал Олександр Буравков. – Ми, разом з іншими частинами Сил оборони країни, впевнено рухаємось до перемоги та, на жаль, маємо втрати. У цей день хочеться дякувати усім, хто зараз тримає зброю в руках і надлюдськими силами нарощує міць нашого війська. Та найперше я дякую усім тим, хто боронить нашу країну вже з неба. Наша помста буде рішучою, а пам’ять про наших побратимів житиме вічно у наших серцях. Слава Україні!».