На щиті: на Миколаївщині провели полеглого воїна-азовця в останню путь - НГУ

На Миколаївщині рідні, близькі, співслужбовці та містяни провели в останню путь бійця окремого загону спеціального призначення Національної гвардії України «АЗОВ», який віддав своє життя знищуючи підступного ворога під час героїчної оборони оточеного міста-героя Маріуполя.

Азовець загинув на 24-му році життя, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність нашої країни на маріупольському летовищі. Разом із побратимами бійці тримали оборону міста та знищуючи навалу окупантів до останнього подиху. Військовослужбовця ідентифікували, через аналіз ДНК і передали рідним, аби провести в останню путь.

«Невимовний сум на душі, адже доводиться прощатися з найкращими. Ми знайдемо всіх наших полеглих воїнів. І хоча ця клята  війна – це біль втрат бойових побратимів, які з нами назавжди в строю, ми відплатимо за кожного нашого полеглого», – зазначив гвардієць Дмитро.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину. Довіку пам’ятатимемо ціну, яку заплатили Захисники за Свободу і Незалежність Української Держави! Схиляємо голови перед загиблим захисником та низько вклоняємось батькам.

Герої-захисники України назавжди у наших серцях!

Перейти до вмісту