У Луцьку сім’ям загиблих гвардійців-волинян передали державні нагороди - НГУ

Нагороди й подарунки рідним героїв вручили начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков та командир волинських гвардійців полковник Василь Гуртовський.

Запам’ятаймо імена тих, хто віддав життя, боронячи суверенітет і територіальну цілісність України.

Старший лейтенант Олександр Іванюк загинув 26 березня, обороняючи Маріуполь від російських загарбників. За особисту мужність і самовідданість, вірність військовій присязі указом Президента України гвардієць нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримала його сестра Марія.

Сержант Євген Матвєєв також віддав своє життя, захищаючи Маріуполь. Побратими згадують його як сміливого, надійного та харизматичного воїна. Його Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала дружина Надія. У загиблого героя лишився дворічний синочок.

Солдат Віталій Шуба самовіддано виконував бойові завдання у Маріуполі. У березні цього року його життя обірвалося через отримання поранення. Воїна нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримала мати Наталія Іванівна.

Бригадний генерал Олександр Буравков та начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко звернулися до родин загиблих героїв зі словами співчуття. Пам’ять про полеглих побратимів-гвардійців жива, вони назавжди в строю, а їхні родини не полишені напризволяще.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Імена героїв-гвардійців назавжди в нашій пам’яті! Маріуполь, який вони мужньо захищали, неодмінно буде українським. Усі тимчасово окуповані території України ми відвоюємо. Ворог буде розбитий!

Перейти до вмісту