У Львові вшанували пам’ять загиблого Героя України полковника Владислава Аллерова - НГУ

30 травня минуло два роки з дня загибелі командира окремого загону спеціального призначення Національної гвардії України полковника Владислава Аллерова. Рідні, побратими та друзі вшанували пам’ять Героя України.

У львівському Гарнізонному Храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась панахида за полеглим воїном. Після молебню громада відправилася до Личаківського кладовища – там, на Марсовому полі, де спочивають захисники України, похований полковник Аллеров поряд з іншими бійцями, котрі втратили життя у боротьбі за свободу нашого народу.

Покласти квіти й промовити слова молитви за упокій душі та світлу пам’ять Героя України зібралися його рідні та друзі, побратими з Центру спеціального призначення НГУ «Омега», командування Західного територіального управління НГУ, командири військових частин, ветерани, духовенство та містяни. 

Полковник Владислав Аллеров загинув 30 травня 2022 року на Харківщині, виконуючи бойове завдання і захищаючи рідну землю. Одного з побратимів гвардійця поранило і полковник Аллеров організував евакуацію, продовжуючи знищувати ворогів. На жаль, ворожа артилерія обірвала його життя.

12 грудня 2022 року Указом Президента № 892/2022 полковнику Владиславу Аллерову присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену “Золота Зірка” (посмертно).

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту