На Львівщині нацгвардійці вшанували пам’ять полеглих героїв - НГУ

30 травня 2024 року в селі Ремезівці Золочівського району відбулось відкриття меморіальних пам’ятних дошок двом захисникам, які навчалися в місцевій школі.

Перший захисник Роман Гайковий на позивний Ромео, який 10 років тому пішов боронити землю від окупанта під час Антитерористичної операції та ООС. З початку повномасштабного вторгнення виборював рідну землю у складі бригади «Гвардії наступу» – «Буревій». Загинув 5 грудня 2023 року в бою з російськими окупантами біля с. Стельмахівка Луганської області, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

“Роман був світлою, доброзичливою людиною та справжнім воїном, котрий завжди міг прикрити спину та допомогти у скрутну хвилину”, – згадує про полеглого один із побратимів.

Другий захисник – Володимир Черкалюк, який у віці 20 років став наймолодшим захисником Золочівщини. 3 березня 2024 року нацгвардієць загинув внаслідок скиду невідомого вибухового пристрою з БпЛА противника у районі виконання бойових завдань біля населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Вічна пам’ять загиблим!

Навчальний центр Національної гвардії України

Перейти до вмісту