Нетішинські гвардійці вшанували пам’ять загиблого побратима - НГУ

У львівській загальноосвітній школі №43 відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки на честь старшого солдата Сергія Косточкіна, військовослужбовця нетішинського підрозділу Національної гвардії України, який загинув, захищаючи Батьківщину. Віддати шану загиблому герою приїхали його бойові побратими з Нетішина.

Львів’янин Сергій Косточкін своїм життям та службою став символом мужності та патріотизму. Його відданість справі та незламний дух залишили глибокий слід у серцях рідних, друзів та вчителів. Відкриття меморіальної дошки на фасаді школи стало важливим знаком увіковічення пам’яті про нього та нагадуванням про його самопожертву заради незалежності України.

На церемонії зібралися рідні та близькі Сергія, вчителі, учні та мешканці Львова, а також гвардійці, які приїхали, щоб розповісти про свого товариша та покласти квіти до меморіальної дошки.

“Сергій був не лише вірним другом, але й надійним товаришем по службі. Його мужність і відданість були взірцем для всіх нас. Він завжди був готовий прийти на допомогу, і це прагнення привело його на передову, де він героїчно загинув, захищаючи нашу країну”, – розповів один із побратимів Сергія.

На церемонії директорка школи висловила глибоку подяку та шану рідним Сергія і всім військовим, які сьогодні боронять Україну.

“Сергій завжди був справжнім патріотом своєї держави та відмінним учнем. Його подвиг і самопожертва назавжди залишаться прикладом для наших учнів, наступних поколінь та всієї шкільної спільноти”, – зазначила вона у своїй промові.

Героїчні вчинки військовослужбовців Національної гвардії України – є прикладом сміливості та мужності. Ними пишається український народ.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту