Родинам загиблих воїнів Нацгвардії вручили державні нагороди (ВІДЕО) - НГУ

Начальник Південного Одеського територіального управління НГУ генерал-майор Олег Підлубний на урочистому пам’ятному заході вручив ордени родинам нацгвардійців, які героїчно загинули на полі бою, захищаючи українську землю від загарбників.

Полеглі бійці загону спеціального призначення «АЗОВ», відзначені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно):

  • Сейткалієв Руслан Бауржанович – старший лейтенант загону спеціального призначення «АЗОВ».

У червні 2023 року отримав наказ із захоплення позицій та важливих рубежів противника. Разом зі штурмовою групою висунувся на виконання бойового завдання. У ході бою, прицільним вогнем, офіцер особисто знищив 5 окупантів. Нацгвардійцям вдалося захопити ворожий опорний пункт, завдавши ворогу значних втрат.

У вересні 2023 року група кулеметників взводу старшого лейтенанта Сейткалієва мала прикривати просування групи розвідки. Руслан помітив рух противника і не гаючи часу віддав наказ на відкриття вогню, вдало запобігши ворожому маневру та прикривши відхід групи розвідки без втрат. Саме цей бій став для нацгвардійця фатальним. Внаслідок розриву ворожого БпЛА, Руслан Бауржанович отримав осколкові поранення несумісні з життям.

  • Рудаш Дмитро Дмитрович – молодший сержант загону спеціального призначення «АЗОВ».

Під час оборонного бою на території металургійного комбінату «АЗОВСТАЛЬ» в місті Маріуполі, в результаті бойового зіткнення загинув від отриманих кульових поранень.

  • Кіпоть Станіслав Олексійович – молодший сержант загону спеціального призначення «АЗОВ».

Група Станіслава, в результаті запеклого бою, захопила укріплені ворожі позиції. Ворог почав наносити по цих позиціях масовані артилерійські обстріли, під час одного з яких Станіслав Олексійович загинув.

  • Шаровкін Костянтин Віталійович – солдат загону спеціального призначення «АЗОВ».

Загинув внаслідок масованого ворожого артилерійського обстрілу під час оборони зайнятих взводом Костянтина Віталійовича бойових позицій.

Ці воїни були одними з кращих. Вони сміливо йшли в бій, професійно діяли на полі бою і загинули, як справжні герої.

По завершенню заходу, з рідними нацгвардійців поспілкувався заступник начальника Південного Одеського територіального управління НГУ по роботі з особовим складом, полковник Володимир Удовиченко. Він висловив слова підтримки, відповів на питання дружин і батьків полеглих воїнів, розповів про шляхи вирішення будь-яких можливих проблемних питань і запевнив у готовності за потреби надати необхідну допомогу кожному члену родини героїв.

Щирі співчуття сім’ям загиблих. Вічна шана героям. Подвиг кожного полеглого назавжди залишиться в серцях побратимів.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту