Родині загиблого гвардійця Дмитра Сафронова передали орден «За мужність» ІІІ ступеня - НГУ

Під час останнього дзвоника в одній з гімназій міста Києва тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний передав орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) родині воїна-гвардійця Дмитра Сафронова, який віддав своє життя в бою з російськими окупантами.

Дмитро Сафронов – воїн 1-ї Президентської бригади оперативного призначення «Буревій» Національної гвардії України, що віддав своє життя за світле майбутнє України під час виконання бойового завдання в Луганській області. Без чоловіка залишилась дружина Наталія, а без батька – сини Артем та Максим, учні 3-го та 6-го класів гімназії.

«Хлопці, ваш батько – це приклад, взірець мужності й героїзму. Ціною свого життя він забезпечив мир і спокій усім, хто зараз тут присутній. Командування Нацгвардії України схиляє голови перед вами. Пам’ять й слава про нього будуть жити вічно», – сказав полковник Валентин Острижний, звертаючись до синів Дмитра Сафронова під час останнього дзвоника.

Учні, батьки та вчителі вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Військовослужбовці Нацгвардії завжди проявляють свій незламний характер, залізну волю до перемоги та неабияку мужність під час боїв за незалежність України.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Вічна слава Героям!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту