Заступник командувача НГУ відвідав підрозділи Нацгвардії на Лиманському напрямку та на Харківщині - НГУ

Заступник командувача Національної гвардії України підполковник Олексій Осипенко відвідав підрозділи НГУ на Лиманському напрямку та на Харківщині.

Він поспілкувався з командирами бригад, батальйонних груп, загону спеціального призначення й інших підрозділів, які залучені до виконання завдань в операційних районах. Заслухав доповіді про оперативну обстановку на напрямках ведення бойових дій та ймовірний характер дій противника.

“Ситуація на фронті нелегка, ворог намагається тиснути, використовуючи велику кількість живої сили, застосовуючи авіацію та артилерію. Але нашим воїнам вдається відбивати ворожі атаки, ефективно і точно наносити вогневе ураження по техніці, позиціях, логістиці ворога”, – сказав підполковник Олексій Осипенко.

За цей тиждень гвардійці-артилеристи по лінії фронту виконали 2086 вогневих завдань, знищивши живу силу, автомобільну і бронетехніку та склади БК противника. Відбили понад 50 штурмів лише по східних напрямках. Збили три російські БпЛА оперативно-тактичного рівня (типу Zala i Supercam), які проводили аеророзвідку на Харківщині.
 
В ході робочої поїздки підполковник Олексій Осипенко вручив нагороди воїнам, завдяки зусиллям, мужності й професійним діям яких, вдається стримувати окупантів.

Також у ході спілкування з командирами та бійцями визначили потреби й завдання, на які першочергово слід звернути увагу задля підвищення ефективності та забезпечення підрозділів Національної гвардії України.

Перейти до вмісту